Beyaz Masa | Etik Hat

Değerli Meslektaşlarımız ve Paydaşlarımız,

 

TÜSMOD olarak üst kurum kimliğimiz ile mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimi için sizi dinliyoruz.

Talep, öneri ve şikayetlerinizi bize iletmek için tıklayınız.

 

TÜSMOD olarak üst kurum kimliğimiz ile tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi, doğruluk, dürüstlük, sorumluluk, güven ve saygı değerlerini esas alan bir yaklaşım ile yönetir ve süreçlerimizin bütününde başta Etik Kurallarımız olmak üzere Temel İlkelerimiz ve Taahhütlerimiz‘e uygun hareket ederiz. 

TÜSMOD Yönetim Organlarının ve/veya üyelerinin, diğer mesleki derneklerimizin ve/veya meslektaşlarımızın; Etik Kurallarımız başta olmak üzere Temel İlkelerimiz ve Taahhütlerimize uymadığını düşündüğünüz ve/veya karşılaşabileceğimiz riskleri tespit ederek önlem alabilmemiz için bilgisini ulaştırmak istediğiniz hususları TÜSMOD Etik Hattına bildirebilirsiniz.

TÜSMOD Etik Hattımıza yaptığınız bildirimlerin değerlendirilme sürecinde, kimliğiniz KVKK Taahhütnamemiz kapsamında gizli tutulur ve izniniz olmadan hiçbir şekilde 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Gelen bildirimler değerlendirilerek tarafınıza bilgi verilir.

Not : Satınalma ve Tedarik Zinciri konusunda ilk ve tek milli mesleki ünvanımız olan TPSCM sahibi olmak için Etik Kurallarımıza tam uyum ve 2023 Sorumlu Satınalma Yılı kriterlerimize uyumlu davranış gösterilmesi gerek şarttır.

 

Saygılarımızla,

TÜSMOD Yönetim Kurulu 

 

 

CALL ME
+
Call me!
Choose your language »