CPO_Turkiye_2020

Değerli Meslektaşlarımız ve Paydaşlarımız,

Satınalma ve Tedarik Yöneticileri CPO Türkiye’de Buluşuyor

CPO Türkiye, pandemi Sonrası yeni normalde “Sürdürülebilir ekonomik gelişimde yerli ve milli olmanın önemi” temasıyla tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere gerçek ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.

Türkiye’nin lokomotif firmalarının satınalma ve tedarik yöneticilerini bir araya getirecek “CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi” İstanbul Ticaret Odasının işbirliği ile gerçekleşecek.

Satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanında lokomotif sektörlerin yerli ve millileşmedeki öncü rolünü harekete geçirmek ve pandemi ve kriz dönemlerinde olası tedarik zinciri kopmalarının önüne geçmek amacıyla organize edilen “CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere sanal ve gerçek olmak üzere iki ortamdan oluşan hibrit bir modelle gerçekleşecek.

“Sürdürülebilir Ekonomik Gelişimde Yerli ve Milli Olmanın Önemi” temasının işleneceği etkinlikte Sürdürülebilir Risk Yönetimi, Global Yetenek Yönetimi, İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi ile CEO-CPO İlişkilerinde Vizyon gibi satınalma ve tedarik yöneticileri için önemli konular gündeme alınacak.

1000’in üzerinde izleyici ve 10 binlerce etkileşimin hedeflendiği Exponext Dijital Platform alanında firmalar yeni nesil dijital fuar alanında markalarını konumlandırabilecek ve dijital B2B görüşmeler yapabilecek.

Tedarikçi portföyünü geliştirerek daha rekabetçi bir Türkiye amacıyla büyük marka ve kuruluşların satınalma ve tedarik yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte 556.13 Milyar TL’lik bir satınalma gücü bir araya gelecek.

İstanbul Ticaret Odasının ev sahipliği ve organizasyonuyla, TÜSMOD ve EKSPOTURK’ün işbirliğiyle gerçekleşecek Zirveyi ASELSAN, TÜPRAŞ, FORD gibi kuruluşlardan CEO ve CPO seviyesinde üst düzey yöneticilerin yanı sıra yurt içi ve dışından satınalmacılar, binlerce KOBİ, yan sanayi, hizmet sektörü ve tedarikçinin izlemesi hedefleniyor.

Yerli ve Milli Satınalma Bilinci ile gelişen, GÜÇLÜ TÜRKİYE için tüm paydaşlarımızı etkinliğimize davet ediyoruz.

Detaylı bilgi ve katılım için : http://www.cpoturkiye.org

TÜSMOD Yönetim Kurulu

TUSMOD Admin Haberler, Top_Rated

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

CALL ME
+
Call me!
Choose your language »