EGE’nin Satınalması Güç Birliği Yapıyor

 

Ege bölgesinin dev firmalarının Satınalma ve Tedarik Yöneticileri , 11 Kasım 2018 tarihinde Ege Palas’ta bir araya geliyor.

Şirket ve kurumların gelecekte ayakta kalabilmesi için gerekli stratejik karar süreçlerinde yer alan ve kritik kararlarda başında olan Satınalma ve Tedarik Yöneticileri; bölgesel satınalma gücünün arttırılması, bölgedeki tedarikçi profilinin yükseltilmesi ve bölge ekonomisinin Satınalma 4.0 paralelinde geliştirilmesi amacıyla buluşacak.

TÜSMOD EGE Satınalma ve Tedarik Yöneticileri tarafından organize edilen buluşmaya Ege bölgesinin önde gelen 100’e yakın büyük sanayi kuruluşunun Satınalma ve Tedarik Yöneticileri’nin yanında bölgenin kanaat önderleri de  katılım gösterecek.

Yaklaşık 100 milyar TL’lik satınalma karar vericisinin yer alacağı buluşma, bölgenin ekonomik gelişimi için de büyük önem taşıyacak. 2019 yılı satınalma ve tedarik yönetimi stratejilerinin ele alınacağı dev etkinlik ile gelecek yıla ilişkin önemli bilgiler paylaşılmış olacak.

Dev buluşma, dalgalanan ekonomik parametreler ile mücadele edebilmesi, değişen regülasyonlara uyum sağlayarak sorunsuz geçiş yapabilmesi, artan maliyetlerin tedarikçiler ile birlikte kazan kazan prensibi ile düşürebilmesi, Satınalma ve Tedarik Personelinin niteliğinin yükseltilmesi, nitelikli iş gücünün yetiştirilmesi ve muhafaza edebilmesi, sektörel ve bölgesel farkındalığın ve kalkınmanın arttırılması, gelişen teknolojiye ayak uydurularak bir adım önde olunması gibi güncel konularda sinerji oluşturmak, ortak fikirler ve projeler üretmek amacıyla tüm katılımcılara eşi bulunmaz bir fırsat sağlamış olacak.

TUSMOD Admin Haberler

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

CALL ME
+
Call me!
Choose your language »